BORU DİREKLİ TEL ÇİT

 

Boru direkli tel çit; genellikle boş arazilerin, hava alanlarının, bahçelerin ve bina güvenliğini sağlamak için tercih edilen arsa kapatma yöntemlerindendir.

Boru direkli tel çit, düz ve eğri boyunlu olmak üzere iki çeşittir. Kişilerin zevklerine ve kaplanacak alanın özelliğine göre değişik şekilde yapılmaktadır.

Boru direkli tel çit, çok amaçlı kullanım alanlarına sahiptir. Boru direkler isteğe bağlı olarak; antipas, antipas ve yağlı boya veya polyester kaplı olmak üzere hazırlanarak sunulur. Boru direklere, istenilen ölçülerde kesilerek bükülme (kavis) özelliği verilebilmektedir. Direklerin en kalınlıkları 1.5mm ile 3mm arası değişen ölçülere sahiptir.  Direklerin çap ölçüleri; 30×30, 42×42, 45×45, 48×48, 60×60 ve 76×76 ebatlarında olup, istenilen ölçülerde hazırlanır.

Boru direkli tel çit’ in ekonomik, emniyetli, şık, uzun ömürlü ve yüksek malzeme kalitesine sahip oluşu; her türlü tel çit kullanılarak, kolay uygulama imkânına sahip oluşu, uzun ömürlü ve kötü hava koşullarına karşı dayanaklı olması, tercih edilmesinde en önemli faktörlerdir.

Güvenlik tel çit sistemlerinin bir numaralı ismi Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri, boru direkli tel çit sistemleri ile de sizlerle. Kendi fabrikasında imal ettiği tel çit sistemlerinin, aynı zamanda uygulamasını da yapan Demirhan Grup, kaliteli ürünleri ile sektördeki yerini uzun yıllardır koruyor.

Siz de boru direkli tel çit ihtiyacınız için Demirhan Grup’ a gelin, kaliteli hizmeti, güvenle alın.

Yaşadığımız alanların güvenliği her geçen gün önem kazanmaktadır. Boru direkli tel çit de, güvenliğin sağlanmasında kullanılan yöntemlerden biridir.

BORU DİREKLİ TEL FİYATLARI

Boru direkli tel çit fiyatları telin kullanılacağı yere göre ölçülerine göre değişmektedir. Boru direkli tel çit genellikle boş arazilerin, hava alanlarının, bahçelerin ve bina güvenliğini sağlamak için tercih edilen arsa kapatma yöntemlerindendir. Boru direkli tel çit, düz ve eğri boyunlu olmak üzere iki çeşittir.

Boru direkli tel çit fiyatları ekonomiktir. Ayrıca emniyetli, şık, uzun ömürlü ve yüksek malzeme kalitesine sahip oluşu; her türlü tel çit kullanılarak, kolay uygulama imkânına sahip oluşu, uzun ömürlü ve kötü hava koşullarına karşı dayanaklı olması, tercih edilmesinde en önemli faktörlerdir.

Boru direkli tel çit fiyatlarını uygulama şekli ve uygulama yapılacağı yer de belirlemektedir. Boru direkli tel çitin uygulaması çeşitli ebatlardaki boru çit direkleri,  3 metre ara ile açılan temel çukurlarına dikilir.  4,5 metre ara ile iki adet ve köşe dönüşlerinde iki adet payanda direği dikilir.

Direklerin eğri kısmına 3 sıra dikenli tel çekilir. Direklerin düz kısmına 3 sıra gergi teli çekilir. Gergi tellerine galvanizli bağ teli ile bağlanır. Çit tellerini taşıması için dikilen direkler ara çit direği, tel çitlerinin köşelerinde bulunan ve sisteminin esasını oluşturan durdurucu direk, Durdurucu direkleri desteklemek amacıyla eğik olarak dikilen direkler ise; payandadır.

Boru direkli tel çit fiyatları 10 tl ile 20 tl arasında değişmektedir. Fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçin.

Boru direkli tel fiyatlarında aranılan isim“Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri”, aynı zamanda kalite ve güveni bir arada sunuyor.

Siz de ehil ellerden çıkmış ürünlerin rahatlığını yaşamak istiyorsanız, “Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri”  ne gelin.

Boru direkli tel çit, her türlü kullanım alanına uyarlanabilirliği ile oldukça tercih edilen bir çit türüdür.

BORU DİREKLİ TEL ÇİT TANITIM VİDEOSU


[top]
20 Soru Soruldu... BORU DİREKLİ TEL ÇİT
 1. Keşan da ki 2000 m.kare ( 50×40 ) tarlamı 2,5 mm lik PVC li hasır tel ile çevirmek istiyorum.1,80 cm boru direk(boyalı) veya beton direkli olabilir ancak kapı şeklinde kullanılabilecek 8 m lik mobil (hareketli) bir bölümü de olacak şekilde montajı dahil fiyat verirmisiniz.İyi günler.

 2. merhaba

  kesanda 8000 mk 30×30 boru direkli veya beton direkli olacak seklde fiyat verebilirmisiniz.

  iyi calısmalar.

 3. büyükçekmecede 770 m2 tarla çevrilmesi yapmak istiyorum boru direkli tel örgü üstüne iki sıra dikenli te ile fiyat verir misiniz

 4. Gümüşhane Kelkit ilçesinde toplam çevresi 100mt. olan açık arazide ki bahçemin etrafını kavisli boru tipi direk ve tel örgü ile çevirmek istiyorum. Bunun için fiyat teklifi ve başka alternatif tekliflerinizi bekliyorum Ayrıca bu direkler toprağa mı gömülüyor, yoksa beton dökerek mi montaj yapacağız? İyi çalışmalar dilerim.

 5. antalya yeşilbayır mahallesinde 21 m en, 36 m boy, 114 m çevresi olan 759 m2 olan arsamı en ucuz olacak şekilde yani boru direkli tel çit ile çevirmek istiyorum. maliyeti konusunda bilgi verirseniz sevinirim. iyi çaışmalar

 6. Ömerlide 80 m lik taş duvarın üstüne 1 m lik panel çit veya örgü çit(PVCli) yapmak istiyorum. Aşağıdaki konularda fiyat öğrenmek istiyorum.
  1. Panel çit metresi
  2. Panel çit uygulamalı
  3. örgü çit(Pvc)li (5×5 v3 3.5 mm
  4. uygulamalı

 7. çevresi 650 mt. 12.000 m2 arazime demir direkli kafes telle çevirmek istiyorum..direklerin boyu toprak üstü 1.50 cm. olacak dikenli tel istemiyorum..kafes tel ince olmayacak normal kalitede olacak..bana montaj dahil fiyat verebilirmisiniz..

 8. 3000 m arsam var etrafını cevırmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

 9. 2884 m yerım var etrafını cevırmek istiyorum ne kadar tutar ne nasıl malzeme ıle cevırsem saglıklı olur

 10. 850 metrekare parselim var direkli tel çekmek istiyorum fiyat ne olur.en ucuz olacak fiyattan verirseniz memnun olurum.

 11. 2.metre uzunluğunda bahçe çiti direği demirden olacak 300 adet aldığımızda toplam fiat nedir .

 12. Geyvede 4500 metre kare tarlam var bunun etrafini telle cevirmrek istiyorum. Takriben 300 metre toplar bunun maliyeti ne olur. Tum çit sistemlefinde fiyat çikarabilirmisiniz teşekkürler.

 13. 1200 metrekare bahçenin etrafını hangi malzeme ile cevirebilirim .alternatifli malzeme ve fiyat verirseniz sevinirim. Teşekkürler. ..

 14. 160 ADET BORU DİREK ( 2 METRE YÜKSEKLİK )
  6 TOP DİKENLİ TEL

  20 ADET PAYANDA

  FİYAT ALABİLİRMİYİM
  UYGUNSA ÖDEME ŞEKLİ VE AFYON İLİ DİNAR İLÇESİNE GÖNDERME İMKANINIZ VAR MI ?

  SELAMLAR
  HAYIRLI İŞLER

 15. edirne enez ilçesi köyündeki 49 dönüm arazimi galvanizli direkli örgü telli çevirme yapacağım. rüzgara açık arazimin anahtar teslim 2 kapılı 4+7 metre fiyatını teklif olarak atarmısınız. tahmini çevre 1100 metredir.

 16. Merhabalar 350 m2 arsami çevirmek istiyorum 1 metre yüksekliğinde tel orgu demir boru direklerle montaj dahil kaça yaparsınız pendikte

 17. 70*30metre uzunluğunda fakat bir tarafı çevrilmiş(70metre)olan yer. tarlamın etrafını 1,5metre yükseklikte boru direk ve galvaniz telle çevirmek istiyorum. galvaniz tel 60*60 ve 2,5mm kalınlığında olacak .ayrıca 4metre kapıda olacak.işçilik dahil anahtar teslim fiyatı ne olur

 18. tarla şile hacıllı köyünde

 19. MERHABA KANDIRA İZMİT GÖLGESİNDE KADASTRO VERİLERİNE GÖRE 363 METRE TOPLAM ÇEVRESİ BULUNAN ARSAMIZI AĞAÇLANDIRACAĞIMIZDAN ETRAFINI BORU DİREKLİ TEL ÇEŞİTİNİZ İLE ÇEVİRMEK İSTİYORUZ BUNUNLA İLGİLİ FİYAT VEREBİLİRSENİZ SEVİNİRİM DİREKLERİN KALINLIKLARINI VE KULLANACAĞINIZ TEL CİNSLERİNE GÖRE FİYATLANDIRISANIZ SEVİNİRİM
  TŞK
  İYİ ÇALIŞMALAR

 20. 50*50 tel aralığı 3 mm galvenizli tel örgü metal direkli 340 metre kullanıalacak tel örgü. 4 mt iki adet kap olacak toplam malzeme ve işçilik fiyat ne olur?


[yukary]
Bize Sorun...

tel çit - panel çit