AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA

AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA

 

Akrilik zemin kaplama, amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen estetik, dekoratif, hijyenik, kaymayan, hava koşullarına ve ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir.

Akrilik zemin kaplama, su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 – 3 mm kalınlığında uygulanır. Sistem bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat boya’dan oluşmaktadır.

Akrilik zemin kaplamanın bir çeşidi de, Cushion akrilik zemin kaplamasıdır.  Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirilmiştir. Tenis kortları, basketbol sahaları voleybol/hentbol sahaları, çok amaçlı spor sahaları, bowling ve bocce sahaları Anti-shock çocuk oyun alanları için ideal zemin kaplamasıdır.

Uzun ömürlü akrilik zemin kaplama ihtiyacınız için en doğru adres Demirhan Grup.

Uzun yıllardır hizmet veren Demirhan Grup, imalat ve pazarlama konusunda büyük bir başarı göstermiştir. Yılların verdiği tecrübeler ve gerçekleştirdiği işle sayesinde oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Demirhan Grup,  yaptığı üretim ve pazarlama sayesinde ülke ekonomimize katkı sağlarken, istihdam ettiği pek çok kişi aracılığı ile de sayısız insana ekmek kapısı oluşturmaktadır.

Demirhan Grup, akrilik zemin kaplama sektöründe Türkiye’nin lider kuruluşudur.

AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA TANITIM VİDEOSU

akrilik-zemin-kaplama-basketbol-sahasi-yapimi

akrilik-zemin-kaplama-basketbol-sahasi-yapimi

akrilik-zemin-kaplama-basketbol-sahasi-yapimi4 akrilik-zemin-kaplama-tenis-kortu-yapimi-2

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama

basketbol-sahasi-123

BASKETBOL POTASI

 

 BASKETBOL POTASI

 TEK BORU DİREKLİ MDF PANYA SABİT BASKETBOL POTASI

Öne çıkması : 120 cm Ankrajlı 60 cm yere gömmeli, elektro statik boyalı çember yüksekliği 3.05 cm, dış boru çapı : 114 mm boru et kalınlığı 4 mm panya çerçevesi 30 x 40 x 2 mm profil iç mekan için tavsiye edilir.

 TEK BORU DİREKLİ FİBER PANYA SABİT BASKETBOL POTASI

Öne çıkması : 120 cm Ankrajlı 60 cm yere gömmeli, elektro statik boyalı çember yüksekliği 3.05 cm, dış boru çapı : 114 mm boru et kalınlığı 4 mm panya çerçevesi 30 x 40 x 2 mm profil dış mekan için tavsiye edilir. ürünlerin tse belgeli ve ce belgeli olmalıdır

TEK BORU DİREKLİ CAM PANYA SABİT BASKETBOL POTASI

Öne çıkması : 120 cm Ankrajlı 60 cm yere gömmeli, elektro statik boyalı çember yüksekliği 3.05 cm, dış boru çapı : 114 mm boru et kalınlığı 4 mm panya çerçevesi 40 x 40 x 3 mm profil dış mekan için tavsiye edilir.

 

ÜÇLÜ BORU DİREK FİBER AMERİKAN PANYALI BASKETBOL POTASI

Öne çıkması : 100 cm Ankrajlı 60 cm yere gömmeli, elektro statik boyalı çember yüksekliği 260 – 290 – 305 cm yüksekliklerde dış boru çapı : 89 mm boru et kalınlığı 3 mm panya çerçevesi 30 x 40 x 2 mm profil dış mekan için tavsiye edilir.

 

DUVARA MONTAJ CAM PANYA YÜKSEKLİK AYARLANIR BASKETBOL POTASI

Öne çıkması; isteğe göre farklılık göstermektedir. Standarta 60 cm öne çıkması bulunmaktadır. İstenilen öne çıkma mesafesine göre kullanılan malzemeler de farklıklı göstermektedir. Elektrostatik boyalı. Çember yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir. standartta 260 ~305 cm arası yükseklik ayarlıdır. dış mekan kullanımında tavsiye edil

 4  DİREKLİ TEKERLEKLİ SEYYAR FİBER PANYALI BASKETBOL POTASI

40 x 60 x 3 mm profilden gövdesi ve tabanı yapılır. Kollar 40 x 40 x 3 mm profilden yapılır.panya çerçevesi 30 x 40 x 2 mm profil elektro statik boyalı çember yükseliği 3.05 cm.Ön taraf, sunta üzeri suntex sünger üstü polyester kaplı iç mekan kullanımı için tavsiye edilir.

 

 DUVARA MONTAJ SABİT CAM PANYA BASKETBOL POTASI

Öne çıkması; isteğe göre farklılık göstermektedir. İstenilen öne çıkma mesafesine göre kullanılan malzemeler de farklıklı göstermektedir. Elektrostatik boyalı. Çember yüksekliği isteğe göre dış mekan kullanımında tavsiye edilir.

 

DUVARA MONTAJ YÜKSEKLİK AYARLI KATLANABİLİR CAM PANYALI BASKETBOL POTASI

Öne çıkması; isteğe göre farklılık göstermektedir. İstenilen öne çıkma mesafesine göre kullanılan malzemeler farklılık göstermektedir. Elektro statik boyalıdır.

 

4 DİREKLİ AĞIRLIKLI SEYYAR CAM PANYALI BASKETBOL POTASI

40 x 60 x 3 mm profilden gövdesi ve tabanı yapılır. Kollar 40 x 40 x 3 mm profilden yapılır.panya çerçevesi 30 x 40 x 2 mm profil elektro statik boyalı çember yükseliği 260 ~ 305 cm. Ön taraf, sunta üzeri suntex sünger üstü polyester kaplı dış mekan kullanımı için tavsiye edilir.

basketbol-potasi-001basketbol-potasi-002

futbol-kalesi-1234

FUTBOL KALESİ

 

 FUTBOL KALESi

MİNYATÜR FUTBOL KALESİ  ALÜMİNYUM SEYYAR

Öne çıkması : 120 cm Ankrajlı 60 cm yere gömmeli, elektro statik boyalı çember yüksekliği 3.05 cm, dış boru çapı : 114 mm boru et kalınlığı 4 mm panya çerçevesi 30 x 40 x 2 mm profil dış mekan için tavsiye edilir.

NİZAMİ FUTBOL KALESİ ALÜMİNYUM SEYYAR

FIFA standartlarına uygun özel çekim alüminyumdan imal edilir. 40 x 60 x 3 mm profilden imal edilir Bağlantı boruları 42 lik borudan imal edilir.

MİNYATÜR FUTBOL KALESİ METAL SEYYAR

Önü 48 x 2 mm borudan, tabani 30 x 50 x 2 mm profilden, arka dikmesi 32 x 2 mm borudan imal edilir. Elektrostatik boyalidir.

 

 MİNİ FUTBOL KALESİ  METAL SEYYAR

Önü 76 x 2 mm borudan, tabanı 40 x 60 x 2 mm profilden, arka dikmesi 32 x 2 mm borudan imal edilir. Elektrostatik boyalıdır.

MİNİ FUTBOL KALESİ METAL SEYYAR

Önü 76 x 2 mm borudan, tabanı 40 x 60 x 2 mm profilden, arka dikmesi 32 x 2 mm borudan imal edilir. Elektrostatik boyalıdır.

futbol-kalesi-003

futbol-kalesi-002

futbol-kalesi-001

tenis-diregi

TENİS DİREĞİ

 

  TENİS DİREĞİ

 TENIS DIREĞI TE-1 SEYYAR DIKME ALT BAĞLANTILARI

76 x 3 mm özel mekanizmalı, direkler birbirlerine 80 x 80 x 3 mm profilden bağlı tekerlekli seyyar

          

TENIS DIREĞI KARE İTHAL MEKANIZMALI

90 x 90 x 3 mm profilden ithal mekanizmalı Elektrostatik boyalı Mapalı 30 cm yere gömmeli

TENIS DIREĞI ALIMÜNYUM PROFESYÖNEL

Özel çekim alüminyum elips model borudan imal edilir. Elektrostatik boyalıdır. Özel mekanizmalı, 30 cm yere gömmeli Mapalı

TENIS DIREĞI TE-2 MAPALI İTHAL MEKANIZMALI

76 x 3 mm ithal mekanizmalı, Elektrostatik boyalı, Mapalı 30 cm yere gömmeli

SEYYAR TENIS DIREGI VE AGIRLIGI

Tenis diregi ve filesi tenis diregi agırlıklı tekerlekli yere montaj yapılamayan yerlerde kullanılır

tenis-diregi-001

voleybol-diregi-123

VOLEYBOL DİREĞİ

 

voleybol-sahasi-001voleybol-diregi-001

tribun-koltugu-123

TRİBÜN KOLTUĞU

 

tribun-koltugu-001

LED PROJEKTÖR

 

SKORBORT

MASA TENİSİ