PEYZAJ HALISI

LANDSCAPE PEYZAJ HALISI

 

 

Landscape peyzaj halı da uzun süre kullanılabilme, estetik görüntü ve pratik bir kullanım sunması açısından oldukça tercih edilmektedir.

Landscape Peyzaj Halısı; işyeri, kafeterya, restoran,  doğal görünümlü açık mekan istenen yerlerde,  profesyonel lig sahaları ve halı saha için sıklıkla kullanılmaktadır.

Landscape Peyzaj Halısının imalatında kullanılan özel iplikler sayesinde, doğal çim görünümünü yakalanmaktadır. Ayrıca imalatında yeşilin farklı tonları kullanımaktadır.

Gerçek çim kaplama olan yerlerin bakımı ve yetiştirilmesi oldukça zahmetli ve pahalı bir iştir. Hem su kaynaklarını tasarruflu kullanılmasını hem de bakım yönünden daha az zahmet gerektirmesi bakımından da, Landscape Peyzaj Halısı birçok mekanda sıklıkla kullanılmaktadır.

Havuz kenarları , balkonlar , restoran içleri ve terasları, bina kaplamaları gibi birçok iç ve dış mekan dekorasyonu içinoldukça uygun ve doğal bir görünüm sunan Landscape Peyzaj Halısı oldukça tercih edilmektedir.

Kendi fabrikasında imal ettiği Landscape peyzaj halı ile Demirhan Grup, alanında uzman kişilerle, bu alandaki ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Estetik bir görünüm ve uzun süre dayanıklılık arıyorsanız, adresiniz Demirhan Grup olmalı.

Tel ve çit alanındaki uzmanlığını landscape peyzaj halısında da  gösteren “Demirhan Grup Tel Çit Zemin Kaplama”  yılların vermiş olduğu birimiyle sizlere hizmet sunuyor.

Zamanın hızlı ilerleyişine paralel olarak artık pratik kullanımlı ve uzun ömürlü eşyalar ve malzemeler tercih edilmeye başlanmıştır. Hem zamandan hem maliyetten tasarruf etmek, günümüzün en önemli özelliği haline gelmiştir.

landspace-peysaj-halilari-003

landspace-peysaj-halilari-002

landspace-peysaj-halilari-001

landspace-peysaj-halilari-004

panel çit fiyatları

PANEL ÇİT FİYATLARI

PANEL ÇİT FİYATLARI VE ÇEŞİTLERİ

– SINGLE PANEL ÇİT=  Güncel fiyatlar için hemen iletişime geçebilirsiniz.
– DOUBLE PANEL ÇİT= Güncel fiyatlar için hemen iletişime geçebilirsiniz.
– YÜKSEK GÜVENİK ÇİTİ= Güncel fiyatlar için hemen iletişime geçebilirsiniz.
– DEMZOR PANEL ÇİT= Güncel fiyatlar için hemen iletişime geçebilirsiniz.

PANEL ÇİT FİYATLARI VE ÖZELLİKLERİ

-SET (PANEL, PROFİL DİREK, AKILLI VİDA, KLİPS, ÇELİK DÜBEL)=    **-** TL ARASI
-PANEL ÇİT SADE= **-** TL ARASI
-AKILLI VİDA= *** (ADET)
-KLİPS=*** (ADET)
-PROFİL DİREKLER= *** TL (50×50 KUTU PROFİL, MT)
-ÇELİK DÜBEL= *** (ADET)

PANEL ÇİT ÖZELLİKLERİ

-SICAK DALDIRMA GALVANİZ ÜZERİ E.S FIRIN BOYALI
-POLYESTER BAZLI UV KORUMALI
-5×15 GÖZ ARALIKLARI (DEĞİŞTİRİLEBİLİR)
-4,5mm ÇUBUK KALINLIĞI
-2,5mt PANEL GENİŞLİĞİ
-RAL 6005 RENK (YEŞİL) (İSTEĞE GÖRE DEĞİŞTİRİLEBİLİR)
-KELEPÇE UV KORUMALI KIRILMAZ PLASTİK
-50x50x1,5mm PROFİL ÖLÇÜSÜ

 

* Fiyatlarımız yapılacak yer ve zemine göre değiştirilir.
* Birim fiyatlarımıza ayrıca KDV eklenecektir.
* İmalat mamullerine gelecek zamlar oranları doğrultusunda fiyatlara eklenecektir.

PANEL ÇİT FİYATLARI

Panel çit fiyatları; panel çitin bina, işyeri ve sitelerin çevre güvenliğinde, otoyol kenarlarında, fabrika etrafında, spor tesislerinde, okullarda, park ve bahçelerde güvenlik ve görüntü amaçlı olarak kullanılma yerine de göre değişiklik göstermektedir.

Kullanılacağı yere göre değişik çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin Single panel çit;  ekonomik ve dekoratif ve yüksek kaplamalı bir ürün olduğu için, park bahçeler, yol kenarları, siteler, villalar, sanayi bölgeleri gibi yerlerde tercih edilmektedir. Double Panel çit sistemi, antrasit ve orman yeşili renk seçenekleri ile çevre güvenlik ihtiyaçlarında dekoratif çözümler sunmaya yönelik olarak geliştirilmiş bir çit sistemidir. Panel çit sistemi, sağlamlığının yanı sıra çevre güvenlik ihtiyaçlarında dekoratif çözümler sunmaya yönelik geliştirilmiş bir çit sistemidir.

Panel çit fiyatları; metrajın yüksekliği, uygulanan  yer,  zeminin beton, toprak ve kademeli olması ve istenilen özellikler doğrultusunda değişim göstermektedir.

Panel çit uygulamalarının birçok detayı ve uygulama çeşiti mevcuttur. Sizin için en makul panel çit uygulamasını ve en uygun panel çit fiyatları için hemen firmamızla iletişime geçin.

En uygun panel çit fiyatları ile sizlerleyiz.

 Panel çit öncü kuruluşlardan olan, Demirhan kalitesi ve ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti ile hizmetlerine devam ediyor.

Panel çit, tüm bu avantajlarının yanı sıra uygulama maliyeti olarak da makul bir seçim olarak genel olarak tercih sebebi olmaktadır. Panel çit sistemlerinde farklı renkler, ebatlar ve modeller söz konusudur. En çok kullanılan panel çit rengi yeşil olmakla birlikte, mavi ve beyaz da oldukça sık kullanılmaktadır.