beton-direkli-tel-cit-123

BETON DİREKLİ TEL ÇİT

BETON DİREKLİ TEL ÇİT

Beton direkli tel çit; kullanım alanı çok geniş olması, uygulandığı alanda tam güvenliğin sağlanması, her türlü tel çit kullanılarak, kolay uygulama imkanına sahip olması, her türlü hava koşullarına dayanıklılığı ve uzun ömürlü oluşu ile oldukça tercih edilmektedir.

Daha çok boş arsalar, hava alanları ve askeri sınırların çevre güvenliğinde kullanılan amacı, sahip olunan sınırları belirlerken etkili de bir çevre güvenliği de sağlamak olan beton direkli tel çitler, en çok tercih edilen tel bariyer sistemleridir.

Üç metre aralıklar ile açılan ve içerisine beton dökülen çukurlara dikilen direklerin üzerine, sıcak daldırmaz galvanizli ya da pvc kaplı tel örgüler çekilerek uygulanan sistem, daha dayanıklı olması için belirli aralıklarla çift taraflı payandalar ile sabitlenir.

Direklerin uzun ömürlü olması, olumsuz hava şartlarına karşı direnç göstermesi için hazır beton karışımının daha uygun olduğu beton çit direkleri, içerisine yerleştirilen demir çubuk ve etriyeler ile daha verimli hale getirilir.

Beton direkli tel çit modelleri ve beton direkli tel çit çeşitleri ile alanların güvenliğini sağlayan çit uygulamasıdır.

Beton direkli tel çit imalatında“Demirhan Tel Çit Sistemleri”” olarak sizlerleyiz. Alanındaki birikimini beton direkli tel çit de yansıtan “Demirhan Grup”,  beton direkli tel çit imalatında sektöründe öncü kuruluşlardan biri.

Tel çit konusunda yılların verdiği tecrübe ile hizmetlerine devam eden “Demirhan Tel Çit Sistemleri” sektördeki yerini koruyor.

BETON DİREKLİ TEL ÇİT TANITIM VİDEOSU

24 cevaplar
 1. Ayberk Ergin
  Ayberk Ergin says:

  Yaklaşık 12 dönümlük tarım arazisinin etrafına çit yada tel çektirmek istiyorum hayvanlardan koruma amaçlı olacak.
  ne kadar bir ücrete olacaktır? Yaklaşık olarak bir fiyat verirseniz sevinirim.
  Not: Yer Ç.kale’dedir.

  Cevapla
 2. Burhan
  Burhan says:

  Merhaba. Adapazarında 4,5 dönümlük arazimi direkli tel örgü ile çevirtmek istiyorum. 2,5 mm kalınlığında 5 gözlü galvanizli her şey dahil ne kadar tutar. Bilgi verirseniz sevinirim. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

  Cevapla
 3. Müslüm
  Müslüm says:

  Silivri’ de 450m2 yerimi beton direk ve tel ile çevirmek istiyorum ne kadar malzemeyle ve kaç paraya mal olur yardımcı olabilirmisiniz

  Teşekkür ederim

  Müslüm Yetişoğlu

  Cevapla
 4. dursun ayan
  dursun ayan says:

  yaklaşık 12 dönümlük bir alanı beton direkli tel örgüyle çevirmek istiyorum.malzeme veya işçilik dahil komple fiyatını öğrenebilirmiyim. iyi çalışmalar.

  Cevapla
 5. engin başoğlu
  engin başoğlu says:

  iyi çalışmalar 19500 m2 yeri tel kfesle çevirmek istiyorum tel kafesin üzeri dikenli tel olacak direkleri ise beton direk mazeme fiyatı ve +işçilik fiyatı verirseniz sevininim yer kırklareli baba eskide

  Cevapla
 6. Ercan alsat
  Ercan alsat says:

  Tekırdag Malkara da 6 Dönüm arazı yı beton dırek lı tel ıle cevırmek ısıtıyorum, montaj dahıl bır malıyet ogrenebılırmıyım, üst tarafımda dıkenlı tel olacak. Tesekkurler

  Cevapla
  • bayram karagül
   bayram karagül says:

   18 dönüm arazimim kemarın beton direkli çit yaprırmak istiyoru yerimiz silivtr organik tavuk besiii yapılacak tel çitin20 cmsi
   toprağa gömülecek bir maliyet bildiriniz çok acil dönünüz

   Cevapla
 7. Ahmet güntan
  Ahmet güntan says:

  1500 m2 lik arazimi beton direkli tel örgü ile çektirmek istiyorum.(arazinin toplam kenar uzunluğu 160metredir) direk,tel,dikenli tel,malzeme,işçilik dahil metre fiyatını verir misiniz.

  Cevapla
 8. ali öz
  ali öz says:

  Selamün aleyküm
  yaklaşık 1500 m2 çiftlik yapıcağım yerin etrafını çevirmek için ortalama bir fiyat vereb ilirmisiniz.
  yer iznik kaynarca tararafında.
  hayırlı işler

  Cevapla

Soru Sor:

Sorularınızı buradan da yazabilir veya
444 3346 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir