dekoracim

DEKORA ÇİM ÇİT, DEKORA ÇİM DUVAR, DEKORA ÇİM PANEL

 

dekoraçim

Dekora çim çit  , dekoratif  görünümü, sağlam ve dayanıklı yapısı ile son dönemlerde oldukça sık tercih edilen bir çit türüdür.

Yapay çim çit den oluşan Dekoraçim çit iç ve dış mekânlarda dekoratif çit bölmeler oluşturabilir. Paslanmaz tel üzerine kullanılan çim, özel olarak PVC malzemeden üretilmiştir. Dekoraçim®;  alev almaz, solmaz, bozulmaz ve dökülmez. Yıkanabilen ve boya tutmayan dekoraçim,  istenilen ölçüde yapılabilmektedir. Dekora çim çit bu özellikleri, tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdir.

Dekoraçim®  park, bahçe, arsa, arazi, çevre düzenlemeleri, spor kompleksleri, villa çevresi, havuz çevresi, cephe kaplamaları olarak geniş bir yelpazede kullanım imkânı bulmaktadır.

Dekoraçim® gerek dayanıklılığı, gerekse estetik görüntüsü ile pek çok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle dış mekânda rahatlıkla tercih edilen dekoraçim, mevcut bir tel örgü, duvar yüzeyi, direk aralarına rulo olarak uygulanabileceği gibi, herhangi bir destekleyici unsurun bulunmadığı alanlarda ise panel olarak uygulanabilmektedir.

Alanında uzman çalışanlar, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Demirhan,  Dekoraçim imalatı ile de sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

DEKORAÇİM TANITIM VİDEOSU

Dekoraçim

Dekoraçim

 

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

Dekoraçim

23 cevaplar
 1. Cevdet
  Cevdet says:

  Sayın yetkili,

  Ahşap veranda etrafına çim çit yapmayı düşünüyorum. Fiyatı konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

  Teşekkürler.

  Cevapla
 2. Adacamp otel
  Adacamp otel says:

  Tesisimizde birkaç yerde seperasyon ve dekorasyon amaçlı kullanmak istiyorum fakat fizibilite için fiyat ebat ve nakliye konusunda bilgiye ihtiyacımız var. Teşekkürler

  Cevapla
 3. Doğan
  Doğan says:

  Merhaba
  10 metre uzunluğu , boy 2 metre çim çit fiyatı verebilirmisiniz.

  Mevcut tarla zeminine beton atmadan bu çim çiti yapmak mümkünmüdür?

  Cevapla
 4. Hüsnü
  Hüsnü says:

  Sarıyer’de bahçemdeki jeneratörün göze görünmemesi için etrafına dekoraçim koymayı düşünüyorum.Panel ebadı nedir?? Nerden,nasıl ve ne fiyata satın alabilirim??

  Cevapla
 5. Ahmet kaplı
  Ahmet kaplı says:

  1,5 m yükseklik ve 10 m genişliğinde çim çit lazım. fiyat ne tutar ve montaj Hakkı’nda yardımcı olur musunuz. Aydın dayım telefonla bilgi verirseniz sevinirim. acil gerekli teşekkür

  Cevapla
 6. Mehmet Ercan kesici
  Mehmet Ercan kesici says:

  Bahçeme duvar üzerine 15 metre uzunluk 150 cm yükseklikte ve 25 metre uzunluk 100 cm yükseklikte çim çit istiyorum maliyet nakliye ve uygulama fiyatı Hakkı’nda bilgi istiyorum teşekkür ediyorum il ısparta

  Cevapla
 7. bilal korkmaz
  bilal korkmaz says:

  10 mt uzunluk 1 mt yukseklık bahce çiti çim fiyat nedir acaba acil geri donus yaparsanız sevınırım

  Cevapla
 8. sevilay karakaş
  sevilay karakaş says:

  mrb bahçemin duvarına çim çit yapmak istiyorum paslanmaz demirli olanından yükseklik 100 m uzunluk 15 m2 toplam fiyatı nedir.

  Cevapla

Soru Sor:

Sorularınızı buradan da yazabilir veya
444 3346 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir