ÇOK AMAÇLI SAHA YAPIMI

ÇOK AMAÇLI SAHA YAPIMI DEMİRHAN

 

Çok amaçlı saha; tenis, basketbol, voleybol faaliyetlerinin tek bir sahada gerçekleştirilebildiği sahalardır. Çok amaçlı sahalar, hem açık hem de kapalı olarak yapılabilmektedir.

Çok amaçlı sahalar kullanışlı,  pratik ve birden çok oyunun oynanmasına olanak sağlayan, düşük maliyetli sahalardır. Genellikle okullarda, sitelerde ve otellerde çok amaçlı sahalar kullanılmaktadır.

Çok Amaçlı Halı Saha yapımında önce, drenaj kanallarının kazılır ve drenaj boruları döşenir.  Drenaj borularının ana drenaj hattına bağlanır ve drenaj kanallarının filtre malzemesi ile doldurulduktan sonra,  Saha yüzeyinin sıkıştırılması sağlanır ve saha yüzeyine keçe serilir. Bu işlemin ardından, saha yüzeyine sentetik çim serilerek, kesimi ve yapıştırma işlemi yapılır.  Saha içi çizgilerinin yerlerinin tespit edilmesi, kesiminin yapılması ve yapıştırılmasının ardından, kum dolgunun yapılmasından sonra çok amaçlı saha yapımı tamamlanmış olmaktadır.

Çok amaçlı saha yapımında güvenilir, alanında deneyimli bir firma ile çalışmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Çok amaçlı saha yapımı konusunda kendisini ispatlamış olan Demirhan Grup saha sistemleri, çok amaçlı saha yapımı alanında hizmet vermeye devam ediyor.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren ve saha yapımı uygulamalarında çığır açan Demirhan Grup, saha yapımı firmaları arasında verdiği kaliteli hizmet anlayışı ile özel bir yere sahiptir. Saha yapımı ve fiyatları konusunda pek çok seçenek sunan ve müşteri odaklı çözümler üreten Demirhan grup, kaliteden ödün vermeden, ekonomik fiyatlara çok amaçlı saha yapımı uygulamaları gerçekleştirmektedir.

ÇOK AMAÇLI SAHA YAPIMI TANITIM VİDEOSU

 

 

Çok Amaçlı Saha

Çok Amaçlı Saha

3 cevaplar
  1. Münip tabakoğlu
    Münip tabakoğlu says:

    iyi günler, okulumuzun 20 metrelik kısmını boru direkli tel örgü ile kapatmak istiyoruz. 20 metre uzunluğunda 4 metre yüksekliğinde olacak.oyun alanının kenarına yapacaz. işçiliği burdan yaptırabiliriz. tel ve direk fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

    Cevapla

Soru Sor:

Sorularınızı buradan da yazabilir veya
444 3346 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir