HELEZON JİLETLİ TEL

HELEZON TEL

 

 

 

Helezon tel; boş arsa, kara yolları sınırları, askeri alan belirtme ve havaalanları çevresi başta olmak üzere daha pek çok alanda kullanılan, kolay montaj ve ekonomik olması nedeni ile en çok tüketilen örgü teli çitleri, alan korumada da en etkili yöntemi oluşturmaktadır.

Helezon tel; alan belirlemede ve çevre güvenliğinde kullanılan, ekonomik fiyatları nedeni ile en çok tercih edilen çit çeşidi olan örgü telli bir çit çeşididir. Galvaniz tel çit ve Pvc kaplı tel çit olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır.

Ucuz fiyatları kadar, uzun ömürlü ve kolay uygulanma özelliklerine de sahip olan helezon telleri; beton direk veya boru direkleri arasına çekilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Örgü telinde göz aralığı, tel kalınlığı, kaplama cinsi, kaplama kalınlığı önemlidir.

Türkiye’nin birçok farklı ilinde büyük projelere imza atan Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri, profesyonel imalat ve uygulama ekibi ile sektörünün aranılan isimlerinden biri haline gelmiştir. Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan Demirhan Grup, sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren, tel çit uygulamalarında çığır açan Demirhan Grup, tel çit firmaları arasında verdiği kaliteli hizmet anlayışı ile özel bir yere sahiptir.

Tel çit fiyatları ve tel çit modelleri konusunda pek çok seçenek sunan ve müşteri odaklı çözümler üreten Demirhan Grup, kaliteden ödün vermeden, ekonomik fiyatlara tel çit uygulamaları gerçekleştirmektedir.

1)  Mevcut çitler üzerine, altına ve yanına

2)  Duvarların üstüne, altına ve yanına

3)  Mevcut zemine serilerek, monte edilmektedir.

Helezon Tel Tanıtım Videosu


1 cevap
  1. Çağlar Apay
    Çağlar Apay says:

    45 Cm çapında jiletli tel 1.Birkangalda kaç metre var 2.Bir kangalın fiatı nedir. 3.Bir kangalın ağırlığı nedir. 4 Bu tel paslanmamalı. 5.Bağlamak için paslanmaz tel mi kullanılıyor. 6.Yerimiz Maltepe köprüsü ile minibüs yolu arasnda.nakliye ve montaj konusunda bilgilendiriniz. 7.ihtiyacımız 260 metredir. Cevabınızı bekliyoruz saygılar.

    Cevapla

Soru Sor:

Sorularınızı buradan da yazabilir veya
444 3346 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir