kafes-teli-demirhan

KAFES TELİ

KAFES TEL

 

 

 

Kafes teli; basket sahaları, tenis kortları, halı sahalar ve diğer spor alanlarında kullanılan en ideal çevreleme sistemidir. Ayrıca kafes teli; bahçe, arsa, fabrika, villa, karayolları, askeriye, spor tesisleri ve benzeri alanların çevre emniyetini sağlamak için de kullanılırlar.

Kafes teli galvanizli kaplı ve Pvc kaplı olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadır.  Çelik tel üzerine çinko ve sıcak daldırma galvaniz uygulaması ile üretilen teller ile örülen kafeslere, galvaniz kafes tel; meydana gelen bu tellere bir de pvc kaplama giydirilirse, oluşan bu telden örülen kafese de pvc kaplama kafes adı verilir.

Galvanizli kafes teli kalınlığı: 1,50 mm- 6,00 mm arasında; göz aralığı ise 10×10 mm ile 60×60 mm arasındadır.

PVC kafes teli kalınlığı: 3,00 mm; göz aralığı ise 20×20 mm ile 40×40 mm arasındadır.

Demirhan grup, kaliteyi ucuza üretir ve üstün hizmet özellikleri ile uygular. Kafes teli, uzun ömürlü, sarkmayan esnemeyen dayanıklı yapısı, kolay uygulanabilir montajı ve ekonomik fiyatları ile oldukça iyi bir koruma yöntemidir. Ayrıca kafes teli, hemen her alanda kullanılacak uygun bir sistemdir.

Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri, estetiği ve sağlamlığı bir arada sunuyor. Yılların birikimi ve tecrübesiyle hizmet veren Demirhan Grup, kafes teli imalatı ile de adından söz ettiriyor. Güvenli ve kaliteli imalat anlayışını ilke edinmiş olan Demirhan Grup, hizmetlerine devam ediyor.

Kafes Teli Tanıtım Videosu

4 cevaplar
 1. tolga şahin
  tolga şahin says:

  kafes teli tanıtım videonuzda 2 sırada görüntülenen kafes teli ne tür bi kaplama işlemi uygulanmaktadır ve ne kadar garanti veriyorsunuz . muhabbet kuşu kafesleri yapmak istiyorum bu tellerden paslanmamalı ve zehirli boya içermemeli bu iş için uygunmudur. m2 fiyatı ne kadardır. bir top kaç metredir dönüş yaparsanız sevinirim.

  Cevapla
 2. murat kılıç
  murat kılıç says:

  slm
  5 dönüm arazimi telle çevirmek istyorum betondirekli tel fiyat ve diğier panel tel fiyatlarınıda mail atarsanız sevinirim
  saygılar

  Cevapla

Soru Sor:

Sorularınızı buradan da yazabilir veya
444 3346 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir