Kaucuk Zemin Kaplama

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

 

Kauçuk zemin kaplamalarını özellikle halka açık parklara kurulan spor aletlerinin bulunduğu yerlerde görülmektedir. Ayrıca çocuk oyun parklarında, yavaş yavaş kum yerine kauçuk zeminler kullanılmaya başlandı. Kauçuğun, zemin kaplama malzemesi olarak kullanılması özellikle çocukların oynadığı alanlarda yaralanmaları azaltması, düşme sonucu yaşanabilecek travmaları en aza indirmesi yönünden tercih edilmektedir.

Kauçuk zemin kaplama malzemeleri estetik görünüşü, kaymaması ve yumuşak  bir yapıya sahip olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Kauçuk zemin kaplamaları; çocuk oyun alanları başta olmak üzere,bisiklet ve yürüyüş parkurlarında, otopark ve garaj girişlerinde, atış poligonlarında ve okul bahçelerinde sıklıkla kullanılan zemin kaplama malzemeleridir.

 Kauçuk Zemin Kaplamaları;  karo kauçuk zemin kaplama, altıgen kauçuk zemin kaplama,  puzzle kauçuk zemin kaplama ve kilit kauçuk zemin kaplama gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

Kauçuk zemin kaplamaları; sağlam yapışma özelliği, yüksek esneklik düzeyi, ses ve ısı yalıtımı sağlaması, uzun ömürlü olması, kaymaya karşı koruyucu olması, her türlü hava koşulunda kullanılabilmesi gibi özelikleri en çok tercih edilen zemin kaplamasıdır.

Zemin kaplaması mı yaptırmak istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz.

Sektördeki 35 yıllık deneyimini zemin kaplama alanında da kullanan “Demirhan Tel Çit Zemin Kaplama” zemin kaplama imalatı ile sizlere hizmet veriyor.

Kauçuk zemin kaplama imalatında kalitenin adresi “Demirhan Tel Çit Zemin Kaplama”.  Bünyesinde bulundurduğu, alanında uzman çalışanları ve birikimiyle, zemin kapalama üretiminde adından sıkça söz ettiriyor.

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA TANITIM VİDEOSU

Kaucuk Zemin Kaplama

1 cevap

Soru Sor:

Sorularınızı buradan da yazabilir veya
444 3346 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir