PANEL ÇİT

PANEL ÇİT

Panel çit; yapı güvenlik sistemlerinin vazgeçilmez ürünüdür. Kolay montajlı, düşük maliyetli ve uzun ömürlü olması nedeni ile avantajlı ve her daim tercih edilen bir üründür. Panel çit’ in en büyük özelliği aşınmalara karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Panel çit, genellikle dekoratif amaçlı kullanılan, tek panel şeklinde üretilen çit çeşididir. Profil sistemi, farklı zeminlerde uygulama imkânı tanır. Panellerin üzeri, özel bir kaplama teknolojisiyle polyester içerikli imal edilir.

Çit sektöründe isteğe ve işlevine göre değişik panel çit malzeme ve uygulama şekilleribulunmaktadır. Çit sistemleri galvaniz ve PVC kaplamalı olabilir. Bunun yanı sıra panel çitler, jiletli teller (düzlemsel veya helezoni ), dikenli teller, tel örgüler, panolu çelik hasırlar çit sistemlerinin değişik uygulama şekilleridir. Çitlerin montajında beton veya boru direkler kullanılabilir. Çit ile çevrilmek istenen alanın konumuna, özelliklerine ve isteğe göre değişik çit sistemlerinden seçim yapılabilir.

Uygulama alanına göre; Single Panel Çit, Canfor Single Panel Çit, Sedafor Single Panel Çit, Canfor Double Panel Çit, Sedafor Double Panel Çit, Double Panel Çitve Dekosedafor Panel Çit olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır.

Müstakil evi olanlar, yazlıkçılar ya da bahçeleri olanlar mekânlarınızın hem güvenliğini sağlamak hem de görünüşüne estetiklik katmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

“Demirhan Grup Tel Çit ve Zemin Kaplama” olarak 35 yıllık birikimimizle, sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Binalardan işyerlerine, sitelerden çevre güvenliğine, otoyol kenarlarından fabrika çevrelerine, spor tesislerinden okullara kadar birçok alanda güvenlik ve görüntü amaçlı ürettiğimiz panel çitlerle sizlerleyiz.

Panel Çit Tanıtım Videosu

panel çit

Panel Çit

Panel Çit

Panel Çit

Panel Çit

 

14 cevaplar
 1. Basri asufov
  Basri asufov says:

  merhaba,sizden bulgaristana iracat olmak uzeri fiyat listesi talep ediyorum,genelikle dekorativ panel cit uzeri calisiyorum,150/250 4,5mm 50adet,150/200 4.5mm 50adet ,200/250 4,5mm 50 adet takim olarak,ayrica klipslerim kelepce olmali,profili vidiyala delinmesini istemiyorum,reng olarak yesil.Ve ayrica 120/250 4,5mm 45 adet,200/250 4,5mm 80 adet takim olarak siyah renginde dekorativ panel fiyatini ricaediyorum.Saygilarimla Basri Nasufov tel.00359893348339 basrisatar@gmail.com Bana acilen gun icersinde bilgi verirsenis cok memnun olurum,calismalarinizda basarilar dilerim.

  Cevapla
 2. hasan eryılmaz
  hasan eryılmaz says:

  merhaba ben daha öncede sizden fiyat almak için aradım yazdım ancak geri dönüş yapmadızı ben 1.5 metre boyunda ve 60 metre uzunluğunda panel çit kaça olur fyat almak istiyorum lütfen bu konuda telf veya mail ile geri dönüş yaparsanız çok sevinirim..

  Cevapla
 3. umıt alaca
  umıt alaca says:

  600 metre kare alanı tel çit ile cevirmek istiyorum sizden fiat alabilirmiyim yer kocaeli cayırovada yukseklık 1,20 cm
  acil döüş yaparsanız sevinirim saygılar

  Cevapla
 4. caner örer
  caner örer says:

  Burhaniye Pelitköy-Balıkesir mevkiinde bir evim var. Yaklaşık 40-50 metre taş duvar ile çevrili. Duvarın üzerine 1-1,50 metre yüksekliğinde tel ile çevirmek isterim. Bu bölgeye servis verebiliyormusunuz? Montajı siz mi yapıyorsunuz? Bana maliyeti ne kadar olur? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

  Cevapla
 5. Nazan
  Nazan says:

  150m2likapt deposunjn icine 4m2 lik 25 adet panel çit malzemeden eşya deposu yaptırmak istiyoruz .
  Fiat teklifi yaparmısınız ltf

  Apt .yönetimi

  Cevapla

Soru Sor:

Sorularınızı buradan da yazabilir veya
444 3346 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir