PEYZAJ HALISI

LANDSCAPE PEYZAJ HALISI

 

 

Landscape peyzaj halı da uzun süre kullanılabilme, estetik görüntü ve pratik bir kullanım sunması açısından oldukça tercih edilmektedir.

Landscape Peyzaj Halısı; işyeri, kafeterya, restoran,  doğal görünümlü açık mekan istenen yerlerde,  profesyonel lig sahaları ve halı saha için sıklıkla kullanılmaktadır.

Landscape Peyzaj Halısının imalatında kullanılan özel iplikler sayesinde, doğal çim görünümünü yakalanmaktadır. Ayrıca imalatında yeşilin farklı tonları kullanımaktadır.

Gerçek çim kaplama olan yerlerin bakımı ve yetiştirilmesi oldukça zahmetli ve pahalı bir iştir. Hem su kaynaklarını tasarruflu kullanılmasını hem de bakım yönünden daha az zahmet gerektirmesi bakımından da, Landscape Peyzaj Halısı birçok mekanda sıklıkla kullanılmaktadır.

Havuz kenarları , balkonlar , restoran içleri ve terasları, bina kaplamaları gibi birçok iç ve dış mekan dekorasyonu içinoldukça uygun ve doğal bir görünüm sunan Landscape Peyzaj Halısı oldukça tercih edilmektedir.

Kendi fabrikasında imal ettiği Landscape peyzaj halı ile Demirhan Grup, alanında uzman kişilerle, bu alandaki ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Estetik bir görünüm ve uzun süre dayanıklılık arıyorsanız, adresiniz Demirhan Grup olmalı.

Tel ve çit alanındaki uzmanlığını landscape peyzaj halısında da  gösteren “Demirhan Grup Tel Çit Zemin Kaplama”  yılların vermiş olduğu birimiyle sizlere hizmet sunuyor.

Zamanın hızlı ilerleyişine paralel olarak artık pratik kullanımlı ve uzun ömürlü eşyalar ve malzemeler tercih edilmeye başlanmıştır. Hem zamandan hem maliyetten tasarruf etmek, günümüzün en önemli özelliği haline gelmiştir.

landspace-peysaj-halilari-003

landspace-peysaj-halilari-002

landspace-peysaj-halilari-001

landspace-peysaj-halilari-004

0 cevaplar

Soru Sor:

Sorularınızı buradan da yazabilir veya
444 3346 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir