POLİÜRETAN ZEMİN KAPLAMA

POLİÜRETAN ZEMİN KAPLAMA

 

Poliüretan zemin kaplama her türlü beton ve çelik yüzeylerde uygulanan, kolay temizlenebilen, sararmaz, aşınma direnci yüksek, etkili ve koruyucu bir kaplamadır. Kimyasal ve mekanik dayanımın kritik olmadığı alanlarda ekonomik çözüm sağlar. Spor salonlarında ve endüstriyel zeminlerde kullanılan ve bir tek parça, derzsiz ve birleşimsiz uygulanabilmektedir.

Poliüretan zemin kaplama, isteğe göre mat, parlak ve renkli olarak uygulanabilir. Tozlu ortamlar için tozun birikmeyeceği ve kolay temizlenebileceği bir kaplama çeşididir. Dış ve iç mekanlarda uygulanan poliüretan zemin kaplama, güneş ışınlarına karşı da oldukça dayanıklıdır.

Poliüretan zemin kaplama; estetik, hijyenik, kaymayan, çabuk temizlenebilen niteliği ile bir çok spor  alanında,  ambarlar, garajlar, gıda ve ilaç fabrikaları ve tüm sanayi tesisler, renk çeşitliliği ile görsel etki istenen yerler ile yüzme havuzları çevresi gibi bir çok yerde kullanım imkanına sahiptir.

Poliüretan zemin kaplamanın, tek parça halinde kaplanabilme özelliği ile önceki zeminin cinsi ne olursa olsun gerekli ön hazırlıklar yapıldıktan sonra tek parça halinde dolgusuz bir şekilde kaplanabilir olması, tercih edilmesindeki en önemli etkendir.

Poliüretan zemin kaplama yaptırmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Zemin kaplama da Türkiye’ de edindiği yeri koruyan “Demirhan Grup Tel Çit Zemin Kaplama” poliüretan zemin kaplama  ile de sizlere hizmet veriyor.

İmalatanı yaptığı poliüretan zemin kaplamanın aynı zamanda uygulamasını da yapan “Demirhan Grup Tel Çit Zemin Kaplama” kalitenin ve güvenin adresi.

 POLİÜRETAN ZEMİN KAPLAMA TANITIM VİDEOSU

 

Poliuretan Zemin Kaplama

Poliuretan Zemin Kaplama

0 cevaplar

Soru Sor:

Sorularınızı buradan da yazabilir veya
444 3346 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir