PVC KAPLI TEL

PVC KAPLI TEL

Çok geniş bir kullanım ağına sahiptir. PVC kaplı tel tüm hava koşullarına, ani sıcaklık değişimlerine  dayanıklı ve uzun ömürlü bir tel çeşididir. Bu sebeple, diğer tellere oranla daha fazla tercih edilir. Genel olarak 2.0mm, 2.5mm, 3.0mm  sıcak daldırma galvanizli tel üzerine 1mm renkli PVC granül kaplanarak imal edilir ve uygulaması yapılır.

 PVC kaplı teller, yumuşak yapılıdır ve piyasada sıklıkla tercih edilen rengi yeşildir. Ancak istenilen değişik renklerde de imalatı yapılmaktadır.

 PVC teller daha çok çevre güvenliğinde ve çit çevirme şeklinde kullanılmaktadır. Bahçelerin ya da halı sahaların çevrelerini belirmede ve güvenliğinde kullanılmaktadır. Özel güvenlik alanlarında, özel arazilerde sıklıkla kullanılır.

PVC kaplı tel; geri dönüşüme uygun bir malzemedir. Güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Çatlamazlar ve renklerinde solma olmaz. Yanmazlar ve yıkanabilirler. Estetik bir görünüme sahiptir. PVC telin en önemli özelliği ise ekonomik ve uzun ömürlü olmasıdır. Bu özellikleri, PVC telin çok tercih edilen bir tel olmasını sağlamıştır.

Pvc kaplı tellerin kullanım alanı oldukça geniştir. Pvc kaplı tellerin tercih edilmesinde en büyük neden korozyona karşı dayanıklı olmasıdır. Sıcak daldırma galvaniz tellerin dışında kaplıdır. Yumuşak ve genellikle yeşil renktedirler. UV ışınlarına ve ani sıcaklık değişimine karşı dayanıklıdır.

Demirhan Tel Çit Sistemleri, estetiği ve sağlamlığı bir arada sunuyor. Yılların birikimi ve tecrübesiyle hizmet veren Demirhan, PVC kaplı tel imalatı ile de adından söz ettiriyor. Güvenli ve kaliteli imalat anlayışını ilke edinmiş olan Demirhan Grup, hizmetlerine devam ediyor.

Sizler de güvenilirliği, sağlamlığı ve estetiği bir arada bulmak istiyorsanız, adresiniz Demirhan Çit Sistemleri olsun.

PVC TEL FİYATLARI

PVC tel fiyatlarında en hesaplı, en ekonomik fiyatlar “Demirhan Çit Sistemleri”nde. Yıllardır, alanında yaptığı başarılı işlerle adını duyuran Demirhan, PVC telde de kalitenin adresi.

PVC tel çoğunlukla güvenlik amaçlı kullanılan bir malzemedir. Özellikle park ve bahçelerin, spor alanlarının çevresi için sıklıkla kullanılan bir çeşit teldir. PVC teller çevre güvenliği ve çit sistemleri için aranılan bir malzemedir. Özel güvenlik bölgelerinde, spor alanlarında, park ve bahçe çevrelerinde ve çeşitli endüstriyel işlerde kullanılmaktadır.

PVC tel; geri dönüşüme uygun bir malzemedir. Güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Çatlamazlar ve renklerinde solma olmaz. Yanmazlar ve yıkanabilirler. Estetik bir görünüme sahiptir. PVC telin en önemli özelliği ise ekonomik ve uzun ömürlü olmasıdır. Bu özellikleri, PVC telin çok tercih edilen bir tel olmasını sağlamıştır.  Pvc tel 0,5 metreden 6 metreye kadar istenilen ölçüde tek parça olarak üretilebilmektedir.

PVC tel fiyatları,  telin bazı özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.  PVC tel, yumuşak yapılıdır ve piyasada sıklıkla tercih edilen rengi yeşildir. Ancak istenilen değişik renklerde de imalatı yapılmaktadır. Genellikle, 2.0mm, 2.5mm, 3.0mm  sıcak daldırma galvanizli tel üzerine 1mm renkli pvc granül kaplanarak imal edilir ve uygulaması yapılır.

PVC tellerinizin kaliteli PVC tel fiyatlarının da ekonomik olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

PVC tel fiyatları ayrıntılı bilgi için, Demirhan’ a gelin! Güvenilir, müşteri memnuiyeti odaklı bir hizmet yaşayın.

PVC KAPLI TEL TANITIM VİDEOSU

PVC KAPLI TEL TEKNİK ÖZELLİKLERİ

pvc-kapli-orgu-tel

 

8 cevaplar
 1. Kazım
  Kazım says:

  1.50m yükseklikte PVC kaplı örğü tel ,metre kare fiyatı nedir tel kalınlığına göre fiyat verirseniz memnun olurum. Kaplamada kullanılan tel kalınlığı: 2.00mm-2.50mm-3.00mm PVC kaplı tel kalınlığı: 3.00mm-3.50mm-4.00mm Teşekkürler

  Cevapla
 2. Buğra ŞENAKTAŞ
  Buğra ŞENAKTAŞ says:

  Sayın Tetkili
  Yaklaşık 1000 m2 nin üzerinde fabrikamızın açık alanlarını kapatmak için tel örgüye ihtiyacımız var. 3 mm kalınlığındaki galvanizli telin fiyatı nedir. Ayrıca ölçüye göre kesim yapabiliyor musunuz ?

  Cevapla
 3. nilgün günyol
  nilgün günyol says:

  50m2 karelik çevre düzenmesi için yaptığım araştırmam sırasında

  120 cm 1,5*15*5mm pvc kaplı panel ile
  120cm 1,5*15*4,55mm boyalı kaplı panel diye karşıma 2 ürün ve 2 fiyat çıktı.
  sorum şu
  1- pv kaplı panel ile boyalı kaplı panel arasındaki fark nedir.
  2- sadece tel kalınlığı mı?
  3- fiyat farkı ne kadardır.
  lütfen bana bu konuda bilgi verirmisiniz.

  Cevapla
 4. Hasan BAYIRBAŞ
  Hasan BAYIRBAŞ says:

  merhabalar ben darıca da oturmaktayım 150 metre uzunluğunda 1,20m yüksekliğinde 2,5 yada 2 kalınlığında, kafesleri dar olan pvs kaplı teli ve bağlantı gerdirme tellerini (450 metre) fabrikanızdan gelsem kaç liradan alabilirim

  ayrıca direkler de sizde mevcutmu varsa onlar için fiyat ne olr

  Cevapla

Soru Sor:

Sorularınızı buradan da yazabilir veya
444 3346 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir